vrjednosnice vs hopsi

VRIJEDNOSNICE 110 - 86 HOPSI
09 Jan 2019 - 17:00OSIJEK

Hopsi so odločilno tekmo za uvrstitev v četrtfinale Pokala Alpe Adria odigrali v Osijeku, kjer so rumeno-modri izgubili s 86:110. Čeprav so polzelani, ki so v Osijek odpotovali brez trenerja Boštjana Kuharja
po prvem polčasu vodili s 50:48, so izredno slabo odigrali drugi polčas, v katerem so domačinom dovolili doseči kar 62 točk in drugih dvajset minut tekme izgubili s 36:62. Na lestvici skupine B je prišlo do kroga treh ekip ki so zbrale po tri zmage in tri poraze, najslabšo medsebojno koš razliko pa so imeli Hopsi, ki so tako izpadli iz nadaljevanja tekmovanja v Pokalu Alpe Adria. V četrtfinale tako iz skupine B napredujeta USK Praga in Osijek.

OSIJEK –HOPSI POLZELA 110:86
( 29:23, 19:27, 33:19, 29:17)

OSIJEK: Pavković 20 (3:4), Ihring 12 (3:3), Mandić 15 (6:6), Maskaljević, Boras, Dmitrović, Perić 1 (1:2), Abu 9 (1:3), Sango 17, Darling 4 (2:2), Vrkić 12 (0:1), Gospić 20 (4:4)

HOPSI POLZELA: Burgett 19, Benson 8, Dragan, Rotar 9 (2:2), Copot 1 (1:2), Čebular, Turnšek 1 (1:2), Borse 4, Atanacković 15, Vasilić 9, Jack 20, Zmrzlak.

PROSTI METI: Osijek 20:25, Hopsi 4:6
OSEBNE NAPAKE: Osijek 16, Hopsi 19
SKOK: Osijek 40 (Irhing 8), Hopsi 39 (Burgett 10)
MET ZA TRI TOČKE: Osijek 14:31 (Sango 5, Gospić 4, Pavlović 3, Irhing 1, Mandić 1)
Hopsi 10:29 (Burgett 3, Atanacković 3, Jack 2, Rotar 1, Vasilić 1)