KLJUB DOBREMU PRVEMU POLČASU, PORAZ V LEVICAH

ALPE ADRIA CUP.

LEVICE –HOPSI 93:82
(22:25, 23:23, 22:14, 26:20)

Športna dvorana Levice. Gledalcev 800.

BC LEVICKI PATRIOTI: Bachan 3, Krajcović 5, Perović 16 (4:4), Hot 22 (3:4), Juricek 10 (1:1), Ziak 10 (1:1), Bojanovsky 13 (5:7), Danielić, Adamik, Volarik, Hill 10, Kirves 4 (4:4). Trener: M.Madzin

HOPSI POLZELA: Vasl 18 (4:5), Vasilić 4, Atanacković13 (0:2), Dragan 9, Collins 14 (1:1), Copot, Morina 3, Goltnik, Pešak, Fowler 15, Čebular 6 (1:1), Jelen. Trener: Boštjan Kuhar

OSEBNA NAPAKE: Levice 18, Hopsi 23
PROSTI METI: Levice 18:21, Hopsi 6:9
SKOK: Levice 34 (Perović 8), Hopsi 39 (Vašl 8)
MET ZA TRI TOČKE: Levice 11:24 ( Hot 5, Hill 2, Ziak 1, Juricek 1, Krajcović 1, Bachan 1)
Hopsi 10:28 (Vašl 4, Atanacković 1, Dragan 1, Collins 1, Morina 1, Čebular 1.

Hopsi so na gostovanju v Levicah, kjer je sezono igral Miha Vašl odlično odigrali prvi polčas, v nadaljevanju pa popustili in zmaga je ostala na Slovaškem. Prvi polčas je bil izenačen, Hopsi so si v drugi četrtini priigrali sedem točk prednosti (35:42), na polčasu je imela četa trenerja Boštjana Kuharja tri točke prednosti. V nadaljevanju so vajeti igre prevzeli domačini, si v tretji četrtini priigrali pet točk prednosti in do konca tekme svojo prednost le še povišali na končnih +11.
Najboljši igralec tekme je bil američan v vrstah Levic Amin Hot, ki je dosegel 22 točk in dodal še 9 podaj, Marko Perović je k zmagi Levic prispeval 16 točk in 8 skokov. V vrstah Hopsov je bil najuspešnejši Miha Vašl, ki je dosegel 18 točk in dodal še 8 skokov in 6 podaj, Nate Fowler je dodal 15 točk in sedem skokov.