LETNI ZBOR HOPSOV

Zadnji dan junija so se člani Košarkarskega društva Hopsi Polzela zbrali na letnem zboru članov. Predsednik KD Hopsov g. Matej Jelen je podal poročila o delovanju kluba in tudi plan dela v novi sezoni, ki so jih sodelujoči soglasno potrdili. Predsednik je izpostavil, da so Hopsi sicer nedokončano prvenstvo končali na tretjem mestu, v Pokalu Špar so se uvrstili med osem najboljših ekip. Mladinci U-19 so nepopolno sezono končali na odličnem devetem mestu, uspešne pa so bile tudi ostale mlajše selekcije Hopsov. Med glavnimi cilji društva v sezoni 2020/2021 je predsednik izpostavil mlajše kategorije, v katerih se bo poskušalo povečati članstvo društva, še posebej v najmlajših kategorijah, v katerih se bo pripravljalo še več aktivnosti kot v preteklosti. Predstavil je tudi tekmovalne cilje Hopsov v novi sezoni, članska ekipa s ciljem ostati vsaj v sredini lestvice 1.SKL NKBM, vse ostale mlajše selekcije pa si priigrati nastopanje v 1.SKL. Hopsi si želijo postati stabilen prvoligaški klub na vseh nivojih in z resnim delom v mlajših kategorijah povečati število doma vzgojenih igralcev v članski ekipi ter upoštevaje vizijo: DELO Z POZITIVNO ENERGIJO, JASNIMI CILJI, SKRBJO ZA OSEBNOSTNI RAZVOJ OTROK, DELOM Z MLADIMI KOŠARKARJI TER SISTEMATIČNIM IZOBRAŽEVANJEM IN RAZVOJEM PRITI DO ŽELJENIH REZULTATOV.
Na letnem zboru članov so se izvedle tudi nadomestne volitve upravnega odbora, nadzornega odbora in disciplinske komisije.