HOPSI V POLFINALU POKALA ŠPAR

Hopsi so po presenetljivem porazu v Slovenskih Konjicah, na povratni tekmi visoko s 74:48 premagali drugoligaša iz Konjic in se zanesljivo uvrstili na zaključni turnir četverice, ki bo v soboto in nedeljo v Domžalah. Gostje so se v prvem polčasu dobro upirali Hopsom, rumeno-modri so po polčasu vodili za šest točk, razlika v kvaliteti pa je prišla do izraza v tretji četrtini, v kateri so Hopsi zaigrali odlično in si priigrali nedosegljivih 26 točk prednosti. Vse čestitke Hopsom za uvrstitev med najboljše štiri ekipe v pokalnem tekmovanju, vsekakor pa gredo čestitke tudi Konjicam, ki so bile dostojen nasprotnik polzelanom.

HOPSI POLZELA — KONJICE 74:48
(15:19, 19:9, 27:7, 13:13)

Športna dvorana na Polzeli. Gledalcev 350. Sodniki: Matej Špendl (Maribor), Srečko Savić (Ljubljana), Domen Krajnc (Limbuš)

HOPSI POLZELA: Rat, Omladič 3 (1:4), Steiner 2, Držič 10 (1:2), Bukovič 3 (1:2), Čup 12, Godler 12 (3:4), Hodžič 11 (6:6), Stropnik, Kosič, Hurt 8 (2:4), Čebašek 13. Trener: Boštjan Kuhar

KONICE: Grah, Miklavčič 3, Jereb 8 (5:5), Muzel 15 (5:6), Sevšek 7, Šrot 4, Meglič 5, Černec, Rap, Pungartnik, Paradižnik 2, Skrbinšek 4. Trener: Slobodan Benić

OSEBNE NAPAKE:Hopsi 17, Konjice 22
PROSTI METI: Hopsi 14:22, Konjice 10:11
PET OSEBNIH NAPAK: Jereb
SKOK: Hopsi 45 (Držić 6, Godler 6), Konjice 31 (Jereb 9)
MET ZA TRI TOČKE: Hopsi 6:22 (Čebašek 3, Držić 1, Godler 1, Hodžič 1)
Konjice 4:21 (Miklavčič 1, Jereb 1, Sevšek 1, Meglič 1)