HOPSI ZANESLJIVO V 3.KROG

2.TEKMA 2.KROG POKALA ŠPAR

HOPSI POLZELA — GROSUPLJE 88:63
(31:5, 26:21, 14:14, 17:23)

Polzela. Športna dvorana. Gledalcev 80. Sodnika: Žiga Pohleven (Maribor), Alen Ploj (Ljubljana).

HOPSI POLZELA: Collins 8, Rogelja 11, Šuša 2, Steiner 7 (1:1), Držić 10 (3:3), Bukovič 4, Borse 8 (1:1), Godler 20 (6:7), Dragan 5, Rotar 8, Stropnik 3, Vasilić 2. Trener: Boštjan Kuhar.

GROSUPLJE: Kocman 4, Medič, Marinč 15 (3:3), Zdešar 4 (2:2), Hojč, Vinazza 9 (3:6), Košir 15 (2:2), Trampuš 5, Šavli, Petejan 12 (1:3). Trener: Peter Hojč.

PROSTI METI: Hopsi 11:12, Grosuplje 11:16.
OSEBNE NAPAKE: Hopsi 15, Grosuplje 12
MET ZA TRI TOČKE: Hopsi 11:29 (Rogelja 3, Rotar 2, Godler 2, Dragan 1, Stropnik 1, Držić 1, Borse 1)
Grosuplje 6;24 (Košir 3, Trampuš 1, Petejan 1, Marinč 1)

Hopsi so se z dvema zanesljivima zmagama uvrstili v tretji krog Pokala Špar. Varovanci trenerja Boštjana Kuharja so prvo tekmo v gosteh dobili za 20 točk, na drugi pa so bili boljši z razliko +25. Rumeno-modri so si visoko prednost priigrali že v prvi četrtini, ki so jo dobili s 31:5, sredi tretje četrtine je vodstvo polzelanov znašalo že 41 točk (69:28), gostom pa je do konca tekme uspelo znižati prednost domačih. V domači vrsti so zaigrali prav vsi, največ pa je pokazal kapetan Uroš Godler, ki je drugoligašu iz Grosuplja natresel 20 točk.